ЛІТНІ КАНІКУЛИ У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ
Відкрийте світ англійської мови
для своєї дитини цього літа!
Табори вивчення англійської мови для дітей у Великобританії
Подивіться відео, щоб побачити казку, у яку поїде Ваше дитина
Залишіть заявку і наш менеджер зателефонує Вам протягом години
Чому саме Великобританія?
Ми всі бажаємо нашим дітям найкращого, тож зізнайтесь, невже у Вас ніколи не виникала думка відправити дитину на літо закордон, де б вона навчалася у викладачів найвищого ґатунку і при цьому подорожувала?
В цих таборах діти вчаться еталонної англійської мови ( а не American English, що зараз вчать у 90% українських шкіл) не тільки через ситуативні вправи та вивчення граматики, а через спілкування з носіями мови свого віку. Саме тут у Вашої дитини якраз з'явиться море друзів з усього світу, а також британський акцент.

Літній табір у Великобританії - це не просто заняття з англійської щодня, а можливість вчитися у взірцевих школах світу, відпочивати у мальовничому countryside та їздити на екскурсії до Тауеру, Букінгемського палацу та інших пам'яток Лондона.
Саме цього літа подаруйте дитині незабутні канікули, що відкриють для неї світ
Обирайте програми в ТОП-пансіонатах Великобританії на це літо
BSC Ardingly College
Для дітей віком від 8 до 17 років
Це одна з кращих приватних шкіл в Великобританії, яка складається з 9 пансіонатів.
Ardingly College розташована на території площею 100 гектарів в гористій сільській місцевості і оточена фермами і лісовими насадженнями. Це ідеальне місце, щоб Ваша дитина відпочила від шуму та гамору міста і насолодилася чистим повітрям та характерною англійською природою.

Школа має вигідне розташування по відношенню до Брайтону (в 29 км), і Лондону (40 хвилин їзди на поїзді), тож цікаві поїздки та екскурсії гарантовані.

Програма вивчення англійської включає мінімум 15 годин занять мовою в тиждень, при цьому окремо виділяються години для базового курсу та інтенсивного курсу
( тобто в 1 день дитина матиме як заняття з базового курсу, так і з інтенсивного в залежності від рівня англійської мови).
Дати - з 1 липня до 11 серпня.
Bede's Windelsham
Для дітей віком від 11 до 15 років
Дитячі школи Bede's входять в ТОП-5 мовних шкіл Великобританії.
Саме цей табір найбільше підходить для підлітків, адже, окрім курсів англійської та загальних розваг, у комплексі представлені окремі Академії, які поєднують вивчення мови з конкретним видом спорту.
Це Академії: Adventure Sports , Commercial Pop Dance , Football , Horse Riding , Indoor Rock Climbing , Performing Arts , Sailing , Singing (Group) , Tennis . В залежності від дати, дитина потрапляє в конкретну Академію та розвиває свої таланти в цьому напрямку.

Сама школа розташована на території площею 26 гектарів поблизу містечка Вертінг, що має вихід до Ла-Маншу, тож виїзди на пляжі Вашій дитині гарантований.

Дати - з 8 липня до 11 серпня


Pilgrims Bradfield College
Для дітей віком від 8 до 17 років
Школа знаходиться дуже близько від Лондона.( не більше 1 години їзди)
Заняття проводяться на базі однієї з найвідоміших шкіл-пансіонатів Великобританії.
Вже більше 40 років Pilgrims Bradfield College навчає дітей з 35 країн світу.
2/3 дітей повертаються до табору через неймовірний досвід та розваги, які є у школі.
Викладацький склад майже незмінний - цілі подружжя викладачів їздять навчати дітей у Pilgrims Bradfield College (деякі вже навчають понад 15 років).

Основна концентрація викладацької програми йде на постійні комунікації та підвищення впевненості дитини для того, щоб вона не боялася розмовляти англійською та вивчала її на практичному досвіді спілкування, а не сухої граматики.

Дати - з 3 липня до 23 серпня


Чому саме Simply Study?
Ми не відносимося не великої корпорації, яка просто продає "путівки" на навчання закордон.
Ми дійсно піклуємося про кожного клієнта - слова "підберемо під ключ" не просто пусті звуки для нас. Ви можете зателефонувати нашому менеджеру, і Ви ніколи не почуєте фраз "я зараз уточню", "почекайте півгодини, поки я перепитаю у колег" або "я Вам зателефоную, коли дізнаюся чи точно входить у вартість трансфер" .
Ні, в нас працюють лише справжні професіонали, що не тільки ідеально знають кожну програму, але і порекомендують курс в залежності від схильності дитини, Вашого власного бачення поїздки та необхідних дат і бюджету.

У Simply Study в пакет послуг від агенції входить не лише консультації та підбір програми, але і візова підтримка, оформлення документів, бронювання трансферту, авіаквитків, страхування і супровід під час подорожі.
Також ми маємо престижну нагороду в сфері освіти – Education UK certificate for UK education advisors, що підтверджує нашу кваліфікацію у сфері навчання та літніх мовних таборів.
Саме тут Вашій дитині гарантована безпечна та захоплива поїздка у Великобританію.
Фото усіх таборів
Обирайте найкращий для своєї дитини
BSC Ardingly College
BSC Ardingly College
BSC Ardingly College
BSC Ardingly College
Bede's Windelsham
Bede's Windelsham
Bede's Windelsham
Bede's Windelsham
Pilgrims Bradfield College
Pilgrims Bradfield College
Pilgrims Bradfield College
Pilgrims Bradfield College
Left
Right
Наші контакти
79011, Україна, м. Львів,
Стрийський парк, 14
Наші контакти
79011, Україна, м. Львів,
Стрийський парк, 14
Made on
Tilda